Demonstracja w Sochaczewie 3xW : Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska

Zachęcamy do wzięcia udziału w demonstracji 3xW : Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska, która odbędzie się 24.11.2017 r. o godz. 19:00 pod Sądem Rejonowym w Sochaczewie.

W środę, 22.11. prezydenckie projekty ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym trafią pod obrady Sejmu. Jeśli zostaną przyjęte oddadzą kontrolę nad sądami politykom partii rządzącej. Przyjdź w piątek o godzinie 19:00 pod Sąd Rejonowy w Sochaczewie i bądź częścią wielkiej ogólnopolskiej demonstracji.

Bez wolnych sądów i wolnych wyborów nie ma wolnej Polski! Na sąsiadującej z nami Białorusi najpierw przejęto instytucje, a później zaczęto fałszować wybory. Ostatnie, niezmanipulowane głosowanie odbyło się tam 21 lat temu! Od tego czasu rządzi tam Łukaszenka. Nie chcemy, aby ten scenariusz potwierdził się również w Polsce. Nasze miejsce jest w demokratycznej Europie, gdzie politycy nie mają możliwości wpływu na orzekanie sądów czy przeprowadzanie wyborów.

W lipcu wyszliśmy na ulice naszego miasta i innych miast w Całej Polsce! Teraz osoby, które organizowały obywatelskie protesty, przy wsparciu Inicjatywy Wolne Sądy, znów wzywają do masowego sprzeciwu. 3 razy W znaczy trzy razy wolność! Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *