Łukasz Dąbrowski – kandydat na Burmistrza Sochaczewa

Jestem sochaczewianinem. Tu zdobywałem wykształcenie oraz stawiałem pierwsze kroki na drodze zawodowej, co zaowocowało prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie naszego miasta przez ostatnie 11 lat.
Jestem mocno związany z mieszkańcami Sochaczewa, ponieważ wśród nich znajduje się moja rodzina, przyjaciele i szerokie grono znajomych. Wielokrotnie współorganizowałem i brałem czynny udział w akcjach społecznych i charytatywnych odbywających się na terenie naszego miasta, co przybliżyło mi wiele problemów, z którymi borykają się sochaczewianie.
Ze szkoły wyniosłem zamiłowanie do sportu, którym chciałbym „zarazić” mieszkańców Sochaczewa niezależnie od wieku, w myśl hasła – w zdrowym ciele zdrowy duch.
Półtora roku temu sytuacja polityczna w kraju zmobilizowała mnie do wstąpienia do Platformy Obywatelskiej, gdzie jestem sekretarzem w strukturach powiatu sochaczewskiego.
Chciałbym, aby Sochaczew był nowoczesnym miastem, zapewniającym swoim mieszkańcom równy dostęp do pracy, nauki, kultury i rozrywki. Moim celem jest pomoc zarówno młodym rodzicom m.in. poprzez utworzenie Funduszu Żłobkowego, jak i seniorom w byciu aktywnymi członkami społeczności , dlatego moim hasłem wyborczym jest : Od juniora do seniora – wszyscy równi, wszyscy ważni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *